Serveis educatiusConsell Comarcal de la Selva

Transport escolar

Horaris i parades Formularis i documents Normativa del servei Preu del servei

Rutes, parades i horaris del transport escolar 2020/2021

El Consell Comarcal dona servei de transport escolar a 26 centres educatius de la comarca. Consulteu el llistat de rutes, parades i horaris:

Horaris dilluns 14 de setembre:

1r ESO Entrada 08:00 - Sortida 11:30
Altres cursos Entrada 10.00 - Sortida 11:30

Bus1 7:35h. Vilobí d'Onyar: Parada bus
7:45h. Vilobí d'Onyar: Clarises
7:55h. Santa Coloma de Farners: IES Santa Coloma de Farners
Bus2 7:10h. Brunyola: Sant Martí Sapresa: Benzinera
7:17h. Brunyola: Quatre camins
7:30h. Vilobí d'Onyar: Sant Dalmai
7:35h. Vilobí d'Onyar: Salitja
7:40h. Vilobí d'Onyar: Can Terré 1r, 2n i 3r d'ESO
7:55h. Santa Coloma de Farners: IES Santa Coloma de Farners
Bus3 7:15h. Bescanó: Estanyol
7:20h. Vilobí d'Onyar: Salitja: Plaça
7:27h. Vilobí d'Onyar: camp de futbol
7:38h. Vilobí d'Onyar: Parada bus
Bus4 7:20h. Vilobí d'Onyar: Can Terrer: 4t ESO i BTX
7:35h. Santa Coloma de Farners: Urb.Santa Coloma Residencial: Depuradora
7:40h. Santa Coloma de Farners: Urb.Santa Coloma Residencial: camp de fúbtol
7:40h. Santa Coloma de Farners: Avda. Països Catalans
7:45h. Santa Coloma de Farners: Urb.Santa Coloma Residencial: entrada
7:55h. Santa Coloma de Farners: IES Santa Coloma de Farners
Bus5 7:15h. Sils: Urb.Vallcanera: Parc Esquirols
7:15h. Maçanet de la Selva: Ajuntament
7:20h. Sils: Urb.Les Comes
7:20h. Vidreres: Portal
7:25h. Sils: Urb.Vallcanera: Sant Antonio
7:25h. Sils: Bar 'Esperanza'
7:30h. Sils: Ajuntament
7:30h. Sils: Benzinera
7:35h. Sils: Urb.King Park
7:35h. Sils: Hostal Mallorquines
7:40h. Riudarenes: Can Maleta
7:40h. Riudarenes: Parada bus
7:55h. Santa Coloma de Farners: IES Santa Coloma de Farners



Podeu consultar totes les parades del servei de transport escolar al següent enllaç a Google maps: